Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    De 60 m² Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne bevindt zich op ongeveer 5-minuten loopafstand van Basiliek van St. Nazaire en St. Celsus en biedt een nachtclub en een casino om het vermaak van gasten te diversifiëren. Het vakantiehuis biedt mogelijkheden om vissen in de omgeving, vlak om de hoek van de middeleeuwse stad.

    Het Château Comtal is op 450 meter afstand gesitueerd. De nabijgelegen culturele bezienswaardigheden zijn onder andere het Musée des Beaux-Arts, dat op op een afstand van 1 km ligt. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Bastide Saint-Louis district, gelegen op 18 minuten wandelafstand.

    Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Tijdens een verblijf in de villa kunnen gasten gebruikmaken van een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om zelf te koken. La Barbacane biedt Franse gerechten aan en ligt op circa 5 minuten lopen van de 2-slaapkamer Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite. Pont Vieux bushalte bevindt zich op 550 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Uitchecken: tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne

    Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne In de buurt foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Buitenkant foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Buitenkant foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne In de buurt foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Buitenkant foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Kamer foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Voorzieningen foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Fastfood foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Kamer foto Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk de Cité van Carcassonne bereiken, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen van Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals Basiliek van St. Nazaire en St. Celsus, gelegen op 450 meter afstand.
    • Is er een keuken beschikbaar in Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar dit vakantiehuis?
      In dit vakantiehuis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Des Remparts Nichee Sous La Cite Carcassonne